Η λήψη των φωτογραφιών έγινε με κάμερα της Περιβαλλοντικής Οργάνωσης για την Άγρια Ζωή και τη Φύση ΚΑΛΛΙΣΤΩ, την Τρίτη 7 Μαρτίου 2023, στις 3:46 τα ξημερώματα, όπου εμφανίστηκε η αρκούδα προς αναζήτηση τροφής.
![](http://goumenissa.eu/blog/wp-content/uploads/2023/03/876-585x365.jpg)
Η λήψη των φωτογραφιών έγινε με κάμερα της Περιβαλλοντικής Οργάνωσης για την Άγρια Ζωή και τη Φύση ΚΑΛΛΙΣΤΩ, την Τρίτη 7 Μαρτίου 2023, στις 3:46 τα ξημερώματα, όπου εμφανίστηκε η αρκούδα προς αναζήτηση τροφής.